AVDELING ADRESSE TELEFON MAIL
Norsk Stål Hovedkontor Nye Vakåsvei 80
Postboks 123
1378 Nesbru
Marked
+47 66 84 28 00

 

firmapost@norskstaal.no
Elektronisk faktura:  skanlev@norskstaal.no
Kart
Norsk Stål Agder

 

Birkedalsveien 65
4640 Søgne
Marked/Skjære- og Brennesenter
+47 47 81 80 00 agderh@norskstaal.no

ba@norskstaal.no

Kart
Norsk Stål Akershus Svennerudvegen 34
2016 Frogner
Marked
+47 47 81 80 00 akershus@norskstaal.no Kart
Norsk Stål Bergen Laksevågneset 12
5160 Laksevåg
Marked
+47 55 94 75 00 bergen@norskstaal.no Kart
Norsk Stål Bodø Terminalveien 10
Postboks 280
8001 Bodø
Marked
+47 75 58 54 00 bodo@norskstaal.no Kart
Norsk Stål Brumunddal Jemtlandsveien 1
Postboks 333
2381 Brumunddal
Marked
+47 62 34 73 00 brumunddal@norskstaal.no Kart
Norsk Stål Fredrikstad Habornveien 60
1630 Fredrikstad
Marked
+47 69 14 84 50 sarpsborg@norskstaal.no Kart
Norsk Stål Horten
-Lager (HIP)
Horten Industripark
Nedre vei 8
3183 Horten
+47 33 03 29 00 Kart
Norsk Stål Rogaland Orstadvegen 126
4353 Klepp Stasjon
Marked
+47 47 81 80 00 rogaland@norskstaal.no Kart
Norsk Stål Stavanger

Våre Avdelinger   Vi har flyttet!

NY Besøksadresse:
Lagerveien 24 – Forus
4033 Stavanger
Postadresse:
Postboks 1614 -Kjelvene
4093 Stavanger
Marked
+47 51 59 71 50 stavanger@norskstaal.no Kart
Norsk Stål Trondheim Transittgaten 6
7042 Trondheim
Marked og driftskontor
+47 73 80 57 50 trondheim@norskstaal.no Kart
Norsk Stål Ulsteinvik Stålhaugen 9
6065 Ulsteinvik
Marked
+47 66 84 28 00 ulsteinvik@norskstaal.no Kart
Norsk Stål Vestfold Elveveien 8
3255 Larvik
MarkedRingdalskogen 126
3270 Larvik
Marked
+47 47 81 80 00

 

vestfold@norskstaal.no

 

vestfold@norskstaal.no

Kart

 

Kart

Norsk Stål Harstad Margr.Jørg.vei 1B
9480 Harstad
Marked
+47 77 00 23 50 markedharstad@norskstaal.no Kart
Norsk Stål Haugesund Industrigaten 14
Postboks 514
5501 Haugesund
Marked
+47 52 73 82 00 haugesund@norskstaal.no Kart